Російські лікарі не можуть повноцінно працювати через рішення Москви
Медики РФ зіткнулися з великими проблемами на роботі після рішення Москви відключати Інтернет.

Російські лікарі зіштовхнулися із серйозними труднощами у роботі через регулярні відключення мобільного Інтернету. Вони фактично позбавляють медперсонал доступу до цифрових медичних систем.
Про це свідчать дані опитування додатка "Довідник лікаря", який наводить Forbes.
За результатами дослідження, 54% співробітників медичних установ заявили, що перебої з Інтернетом суттєво ускладнюють їхню роботу. У деяких лікарнях відсутній провідний доступ, через що лікарі виявляються повністю відрізаними від робочих сервісів.
Найбільш гостро проблема проявляється на прийомі пацієнтів: 59% опитаних не можуть оперативно уточнити дозування препаратів чи схеми лікування, 56% – скористатися клінічними довідковими системами.
Близько третини лікарів повідомили про неможливість передавати дані пацієнтів чи отримувати результати аналізів. Ще 40% респондентів зазначили, що втрачають зв'язок із колегами та пацієнтами.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що в одному із регіонів РФ лікарі залишилися без виплат.
Також ми писали, що обвал нафтогазових доходів Росії призвів до бюджетної катастрофи.
Останні новини
ЗСУ спалили 5000 тонн російських боєприпасів ударом по базі ВМФ під Пітером – пожежа видна з космосу
19:33
Загородній назвав момент, коли Сполучені Штати зроблять ставку на Україну та допоможуть перемогти