Російська авіація втратила Мі-8 у Хабаровському краї: після двох діб пошуку гелікоптер знайшли у небезпечному місці
Дві доби у Хабаровському краї шукали гелікоптер "Мі-8", зв'язок з яким раптово обірвався під час внутрішнього рейсу, повітряне судно розбилося, – тих, що вижили, немає.
Дві доби у Хабаровському краї РФ шукали російський гелікоптер "Мі-8", зв'язок з яким раптово обірвався під час внутрішнього рейсу. Фінал виявився трагічним: повітряне судно розбилося, - тих, що вижили, немає, передає Dialog.UA.
За даними РосЗМІ, вранці 16 липня рятувальники виявили у важкодоступній гірській місцевості Хабаровського краю уламки зниклого вертольота "Мі-8", який виконував рейс з Охотська до Магадану, який зник з радарів ще ввечері 14 липня та майже 48 годин залишався поза зоною зв'язку.
За попередньою інформацією, вертоліт зіштовхнувся із сопкою. На борту перебували п'ятеро: три члени екіпажу та двоє технічних фахівців. Усі вони загинули на місці.
Вертоліт належав авіакомпанії "Взлет" і мав приземлитися у Магадані близько 19:00 за місцевим часом. Проте, як стало відомо згодом, борт відхилився від заданого маршруту приблизно на 60 кілометрів. Пілоти не подали жодного сигналу про можливі проблеми у польоті.
Відразу після втрати зв'язку у регіон було направлено пошукові групи, включаючи літак "Ан-26" і додатковий вертоліт "Мі-8". Однак суворі погодні умови ускладнили доступ до можливого району катастрофи та суттєво уповільнили операцію.
Слідчий комітет РФ ініціював кримінальне провадження за статтею щодо порушень правил безпеки польотів, що призвели до загибелі людей. Ведеться встановлення всіх обставин трагедії, включаючи причини відхилення від маршруту та можливі технічні несправності повітряного судна.
Як раніше Dialog.UA повідомляв, в Орловській області Росії розбився бойовий гелікоптер "Мі-8", який, за попередньою версією, брав участь у перехопленні українських безпілотників.
Також, нагадаємо, у РФ другий за тиждень вертоліт "Мі-8" зник із радарів. Експерти попереджають, що через знос техніки та пріоритетів війни російська авіація може масово виходити з ладу.