8 вересня 2022, 12:15

"Він щось задумав", – Марк Фейгін пояснив, чому Ердоган раптом різко розкритикував Захід

Марк Фейгін заявив, що Реджеп Ердоган задумав чергову хитрість і його остання скандальна заява призначена насамперед для Путіна.

"Він щось задумав", – Марк Фейгін пояснив, чому Ердоган раптом різко розкритикував Захід

Нещодавно президенти Туреччини та Сербії провели спільну прес-конференцію у Белграді, де Ердоган заявив, що Захід виступає провокатором у російсько-українській війні та постачає Україні не зброю, а металобрухт. У цих скандальних словах турецького лідера російський опозиціонер Марк Фейгін побачив чітке повідомлення Володимиру Путіну. "Він знову задумав якусь паскудність і хоче щось отримати від Москви. Ця заява призначається для президента РФ. Можливо, йому (Ердогану – ред.) потрібно вирішити питання з коридором у Нахічевань або щось таке", – припустив політичний діяч в інтерв'ю Наталці Влащенко, яке можна переглянути на YouTube-каналі "Власть&Влащенко".

На думку Фейгіна, Туреччина – це набагато демократичніша країна, ніж Росія, оскільки там є потужна опозиція та партійна різноманітність, проте ця держава претендує на гегемонію у регіоні, використовуючи цинічний підхід.

"Ердоган говорить те, що вважає корисним для себе та для Туреччини. І він добивається свого. Ми бачимо, що коштує Карабах. Ми бачимо, що відбувається у Сирії. Він майже всі свої інтереси там захистив. Ми бачимо, що далі простягається Лівією та по іншим місцям, та й Чорноморським басейном, тому таке відчуття, що він намагається ще щось отримати з Путіна, враховуючи його слабкість", – зробив висновок Марк Фейгін.

Також наприкінці інтерв'ю російський опозиціонер нагадав, що Туреччині потрібно віддати належне за ухвалення однозначного рішення щодо постачання "Байракторів". Нагадаємо, зять Ердогана Сельчук Байрактар, який є співвласником компанії Baykar Makina, відмовився постачати БПЛА Росії, бо перебуває повністю на боці України.

Раніше Марк Фейгін зазначив, що Ердоган маніпулює Путіним, який потрапив у пастку.

Нагадаємо, Ердоган заявив, що Крим має належати Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини