22 вересня 2023, 09:33

"Вистачає одного агента", – Світан розповів про позитивне зрушення у роботі українських спецслужб

Роман Світан заявив, що за останній рік відбулася деяка зміна у правильний бік роботи спецслужб у кооперації з Військово-Морським флотом і ЗСУ.

"Вистачає одного агента", – Світан розповів про позитивне зрушення у роботі українських спецслужб

Раніше українські спецслужби працювали досить складним методом, але за останній рік перейшли на правильну, грамотну систему.

Про це повідомив полковник запасу ЗСУ, військовий льотчик-інструктор Роман Світан в інтерв'ю Євгенії Кутнової для YouTube-каналу "Фабрика новин".

Раніше кожен виконував якесь своє завдання. Наприклад, якби перед СБУ стояло завдання ліквідувати штаб 58-ї армії РФ, то у Мелітополь потрібно було б завести велику кількість агентів, затягнути та розкласти багато вибухівки, ініціювати, а потім ще рятувати агентів, виводити їх. "Це дуже серйозні завдання, та стосувалися вони не тільки СБУ, а й ГУР, ССО, СЗР", - зазначив Світан.

Зараз же спецслужби перейшли на правильну, грамотну систему. За словами військового експерта, тепер вистачає одного агента, який обчислює місце збору, потім іде передача координат, туди прилітає ракета. "І все, питання вирішується. Не потрібно нікого виводити. Не потрібно думати ні про яку вибухівку та про те, як обійти систему стеження або радіозаглушення. Дуже багато таких моментів повністю виключаються", - сказав полковник.

Останні кілька тижнів, а то й місяців ми бачимо злагоджену роботу спецслужб.

Нагадаємо, Роман Світан розповів, як Трамп випадково допоміг Україні: "ATACMS і "Тауерс" ми точно отримаємо".

Також Роман Світан розставив крапки над "і" у питанні передачі Україні літаків F-16 і ракет ATACMS.

Раніше Роман Світан відреагував на підступні дії російський окупантів: "Вони хочуть заплутати наших операторів".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини