19 листопада 2021, 18:00

Ветеран НАТО: США готують армійський спецназ до прориву оборони РФ у Криму

Елітний військовий спецназ США готується до прориву російської оборони у тимчасово анексованому Криму.

Ветеран НАТО: США готують армійський спецназ до прориву оборони РФ у Криму

Ветеран НАТО Ставрос Атламазоглу упевнений у початку нової операції Пентагону. За його висновками, що ґрунтуються на витримках зі звіту командування спецоперацій США, американська армія готує прорив окупаційної оборони у Криму та військовий конфлікт із Китаєм. Тренувальні заходи вже проводять на Гаваях.

У статті для Business Insider військовий зазначив, що спецпідрозділам необхідне вміння виконувати основні завдання – підтримувати армійські підрозділи у ближньому бою та проникати на секретні об'єкти у глибині непідконтрольної їм території.

Найскладнішим для Сил спеціальних операцій, за оцінкою фахівця, стане пошук і ліквідація системи A2AD: протикорабельні ракети, оперативно-тактичні ракетні комплекси, станції радіолокації та ППО.

Проте військова операція спецзагонів провалиться, якщо "зеленим беретам" не вдасться підірвати зенітні установки, протикорабельні ракети та РЛС. У цьому випадку кораблі Пентагону та інша венна техніка будуть знищені ще до наближення до мети.

Атламазоглу визнає, що у звичайній війні з Китаєм чи Росією американські військові можуть зробити багато. Так, вони почнуть роботу з партизанами та іншими місцевими силами, щоб краще розуміти зону дії, впливати та передавати інформацію іншим силам США.

Армійські спецпризначенці відмінно зарекомендували себе як допоміжні елементи під час Другої світової війни, а також у війнах у Кореї, В'єтнамі та Перській затоці.

Як повідомлялося раніше, ВМС США, України, Туреччини та Румунії проводили військові навчання у Чорному морі, на які Кремль відреагував особливо гостро. Путін і його Міноборони заявили про тривожний стан через іноземні маневри у безпосередній близькості біля берегів захопленого півострова.

Проте США нагадали Москві про право усіх кораблів на мирний прохід через іноземні територіальні води.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини