19 серпня 2022, 12:59

"Придушити Путіна зараз чи..." – Піонтковській розповів про дискусію, яка вибухнула у Вашингтоні

Андрій Піонтковський зазначив, що у США точаться спекотні суперечки про долю Путіна: придушити його прямо зараз або дати йому ще одну зиму помучитися.

"Придушити Путіна зараз чи..." – Піонтковській розповів про дискусію, яка вибухнула у Вашингтоні

Російський опозиціонер, політолог, журналіст і математик Андрій Піонтковський, який проживає у Вашингтоні, розповів про головний порядок денний щодо України у внутрішній політичній кухні США. За його словами, сьогодні в Америці вирішується важливе питання: розбити Путіна прямо зараз або заморозити конфлікт ще на півроку. Про це експерт заявив в інтерв'ю Наталці Влащенко, яке можна переглянути на YouTube-каналі "Влада&Влащенко".

"Це потрібно вирішувати вже зараз, – підкреслив Піонтковський. – Через місяць буде вже пізно. Ситуація заморозиться просто за природними, кліматичними, географічними та ресурсними даними. Вона заморозиться на зиму та дасть Путіну перепочинок". При цьому політолог оцінив відсоткове співвідношення двох варіантів як 60/40 на користь негайного розгрому РФ.

Також під час бесіди Андрій Піонтковський повідомив, що на Заході триває активне обговорення негайного ухвалення вступу України до НАТО. "Висувається такий аргумент, що їм (солдатам НАТО – ред.) не доведеться вмирати, достатньо лише як слід постачати Україну зброєю", – зазначив експерт.

Нагадаємо, Андрій Піонтковський прокоментував візит Ердогана до України: "Путін у відчайдушному стані".

Раніше Андрій Піонтковський порівняв Путіна з опущеним паханом, наголосивши, що той вимолює на колінах припинення вогню.

Також Андрій Піонтковський назвав подію, яка зруйнує режим Путіна

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Андрей Пионтковский

Останні новини