29 березня 2022, 09:56

У Пентагоні зробили заяву щодо нової військової допомоги для України

Пентагон звернеться до Конгресу США з вимогою надати додаткове фінансування на військову допомогу для України.

У Пентагоні зробили заяву щодо нової військової допомоги для України

Сьогодні, 29 березня, представники Пентагону вже запросили на 2023 рік виділити 773 млрд доларів на оборону. Також був запит до Конгресу надати додаткові гроші на військову допомогу для України. Бюджет на 2022 рік складався без урахування вторгнення Росії, заявили у військовому відомстві.

На початку березня Конгрес уже схвалив виділення України на озброєння додаткових 13,5 млрд доларів, інформує телеканал ABC.

Однак у Пентагоні не знають, як довго ще продовжуватиметься війна в Україні та як швидко ЗСУ витратять вже вислані Києву ракети для систем Stinger і Javelin.

Представник Пентагону Майкл МакКорд дав зрозуміти, що влітку вони обов'язково знову порушать питання про додаткову військову допомогу Україні. При цьому МакКорд дав зрозуміти, що попри війну в Україні для Вашингтона ворогом №1 залишається Китай.

Водночас війна в Україні показала американцям справжнє обличчя російської армії. Пентагон зажадав із бюджету ще 5 млрд доларів для посилення військової присутності у країнах Східної Європи на тлі можливого вторгнення РФ до країн НАТО.

Також військове відомство США посилить роботу щодо створення новітньої зброї, включаючи гіперзвукові ракети та штучний інтелект для кіберборотьби.

До бюджету на 2023 рік Пентагон закладе збільшення зарплати для Міноборони на 4,6%

Раніше ми повідомляли, що у Пентагоні назвали головні помилки Росії під час її вторгнення в Україну.

Нагадаємо, у Міноборони США впевнені, що незабаром окупанти повністю втратять контроль над Херсоном, оскільки ЗСУ ведуть бої вже на території області.


Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини