2 грудня 2022, 07:30

"Відморозки серед відморозків", – у РФ з'явилися поховання найжорсткішого загону Пригожина

На Кубані помітили численні поховання, позначені прапором "Дика рота", яка вважається найжорстокішим загоном Євгена Пригожина.

"Відморозки серед відморозків", – у РФ з'явилися поховання найжорсткішого загону Пригожина

На кладовищі під Тихорецьком (Краснодарський край) з'явилися поховання під прапором "Дика рота" з черепом і кістками. Засновниця "Русі сидячої" Ольга Романова каже, що цей загін перебуває у підпорядкуванні "кухаря Путіна" Євгена Пригожина та продовжує традиції "диких рот" 20-го століття. Завербовані ув'язнені, які входять до складу "роти", вважаються "відморозками серед відморозків".

Рота дислокується у Донецьку, її очолює Олексій Дикий. "Воєнкор" Олександр Сладков згадував про бойовика, розповідаючи про його "подвиг" у Маріуполі, пише "Можем объяснить".

"У "Дику роту" вербують ув'язнених із буйною вдачею", - зазначає Романова. У роті панують порядки, поширені у в'язниці: сувора ієрархія, повна непокора світській владі.


"Ув'язнені йдуть на війну, тому що вони не воюють за статутом військовим. Вони йдуть туди як банда, але й вони вражені порядками у "Дикій роті": це банда у банді", - пояснила правозахисниця.

Немає інформації, в яких битвах брали участь бойовики "Дикої роти", проте вони явно зазнали великих втрат.

Загони зі схожими назвами вирізнялися у війнах минулого століття, вони формувалися, як правило, на Кубані та Північному Кавказі. Опис "Дикої дивізії" можна знайти у маршала Ахромєєва, який описував події Другої світової війни.

У 1995 році аналогічне формування під керуванням Гюрзи вирізало чеченців.

"Ще одна "Дика рота" - це 2014 рік, Донецьк, її очолював Гіві, найближчий сподвижник Мотороли. Навіть на тлі не менш скаженого Мотороли відрізнялася дикістю", - нагадала правозахисниця.

Нагадаємо, 28 листопада у Мережі з'явилися кадри, записані колишнім кримінальним авторитетом, який називає себе Саша Курара. З його слів, під час тюремного ув'язнення Євген Пригожин належав до касти "опущених" і навіть особисто йому догоджав. Радник Офісу президента Олексій Арестович вважає, що нові факти з біографії "кухаря Путіна" створять багато складнощів Пригожину.

Пізніше з'ясувалося, що таємниця Пригожина давно була відома ув кримінальному світі Санкт-Петербурга.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини