6 вересня 2022, 08:08

Артилерія ЗСУ б'є точно у ціль: окупанти виклали у Мережу удари по своїх позиціях на Херсонщині

ВСУ продовжують бити ворога на Південнобузькому напрямку: насамперед знищується логістика та склади з боєприпасами.

Артилерія ЗСУ б'є точно у ціль: окупанти виклали у Мережу удари по своїх позиціях на Херсонщині

Напередодні у Мережі з'явилося відео, яке зняли на камери мобільних телефонів самі окупанти. На ньому можна побачити наслідки ювелірної роботи української артилерії.

На кадрах, які містять ненормативну лексику та належать до категорії 18+, можна побачити знищену військову техніку, інформує "Україна 365".

Серед військової техніки можна побачити ЗРК "Бук" й іншу техніку. У кадрі можна побачити від двох до трьох окупантів, які зізнаються, що вціліли лише дивом. Вони показали роботу української артилерії, а також ліквідованих російських військовослужбовців.

Радник глави Офісу президента України Арестович заявив, що за останні чотири дні боїв на Південнобузькому напрямку окупанти втратили вбитими та пораненими до 1,5 тисячі військовослужбовців.

Тим часом глава Міноборони Британії Бен Уоллес заявив, що за 6 місяців війни в Україні російська армія втратила до 80 тисяч людей, з яких 25 тисяч убитими.

У ході боїв на Херсонщині українські захисники змогли звільнити одразу три населені пункти. Достовірно відомо про Високопілля.

Раніше ми повідомляли, що, за словами Арестовича, на правому березі Дніпра на Херсонщині в оперативному оточенні перебуває до 20 тисяч окупантів.

Нагадаємо, на Южнобузькому напрямку українські захисники продовжують тримати під вогневим прицілом усі мости та переправи через Дніпро й Інгулець.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини