5 січня 2022, 12:51

Кулеба процитував Байдена та назвав дату засідання комісії Україна – НАТО

Голова МЗС України анонсував майбутній захід як частину масштабних дипломатичних зусиль зі стримування російської агресії.

Кулеба процитував Байдена та назвав дату засідання комісії Україна – НАТО

Керівник українського зовнішньополітичного відомства Дмитро Кулеба візьме участь у засіданні Комісії Україна – НАТО. Захід запланований на понеділок, 10 січня, і відбудеться у столиці Євросоюзу.

Про це Діалог.UA повідомляє із посиланням на Twitter Кулеби.

"Жодних рішень про Україну без України. 10 січня буду у Брюсселі на засіданні комісії Україна – НАТО. Це частина масштабних дипломатичних зусиль зі стримування російської агресії", – написав дипломат 5 січня.

Таким чином, він повторив головну ідею президента США Джо Байдена, який після телефонних переговорів із Володимиром Зеленським "наголосив на прихильності Сполучених Штатів та їх союзників і партнерів принципу "нічого про тебе без тебе"".

Зазначимо, що про ініціативу Києва провести засідання комісії говорив президент України, коментуючи бесіду з американським колегою.

Нагадаємо, у Північноатлантичному альянсі анонсували екстрену нараду, пов'язану з РФ і безпекою у Європі.

Як повідомлялося раніше, у розвідці США впевнені, що потенційне вторгнення РФ до України не відштовхне НАТО від російських кордонів.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини