4 жовтня 2022, 11:36

"Відбувся корінний перелом", – Фейгін назвав новий порядок денний для Росії

Марк Фейгін вважає, що сьогодні перед Росією стоїть питання вже не про захоплення нових і навіть не про утримання окупованих територій в Україні, а про збереження власної влади.

"Відбувся корінний перелом", – Фейгін назвав новий порядок денний для Росії

Російський опозиціонер, правознавець і журналіст Марк Фейгін впевнено заявив, що у російсько-українській війні стався корінний перелом. "І не тільки на полі битви. Так, звільнена площа з кожним днем збільшується. Але стався перелом у свідомості того, що у цій війні Росії потрібно вже не перемогти і навіть не втримати захоплені території, а не втратити владу", - пояснив експерт в інтерв'ю Наталці Влащенко, яке можна переглянути на YouTube-каналі "Власть&Влащенко".

За словами Фейгіна, влада зараз чіпляється за мобілізованих. Мовляв, ми кинемо цю величезну масу на фронт і зупинимо наступ ЗСУ. "Але є сумніви: а чи зупинять вони? Адже це просто люди з мотиками, вони ж не військові. Судіть самі, у Лимані стояли професійні частини. Якщо вони тікають, то що ви хочете від мобілізованих?"

Потім опозиціонер зазначив, що російські військові вже давно мають розуміння катастрофічності ситуації, але до всіх інших доходить набагато повільніше.

Раніше Марк Фейгін описав настрої у Кремлі, спираючись на власні джерела: "Всі перебувають у повній прострації".

Також Марк Фейгін назвав наступника Путіна, який виявиться ще гіршим: "Це шило на мило".

Ще трохи раніше Марк Фейгін озвучив "єдину перешкоду" для введення військ НАТО в Україну.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини