1 февраля 2024, 15:42

Найкращі white-label рішення для обробки онлайн-платежів

Чому варто підключити white-label рішення? Найпопулярнішні провайдери white-label платіжних рішень в Україні. Який функціонал пропонують сучасні white-label рішення?

Найкращі white-label рішення для обробки онлайн-платежів

White-label рішеннядля платіжних сервісів — це програмне забезпечення, яке одна компанія розробляє з метою продажу іншим фірмам, які використовують його під власним брендом. Простими словами, це рішення для обробки фінансових транзакцій всередині веб-сайтів та додатків, яке ваш бізнес купує вже у готовому виді.

Чому варто підключити white-label рішення?

Інноваційні рішення у вигляді платіжних шлюзів white-label — це ефективно та економічно вигідно. Така думка має кілька вагомих причин:

 1. Швидкість впровадження. Готове рішення підключається — і дозволяє майже відразу почати обробляти експрес-платежі від клієнтів.
 2. Зменшення витрат. З фінансової точки зору це набагато вигідніше, ніж створення власного ПЗ з нуля.
 3. Легка API інтеграція. Новий продукт підключається до вже існуючих систем і додатків компанії.
 4. Персоналізація. Платіжна сторінка може містити логотип, назву або брендові кольори — це підвищує упізнаваність та викликає більше довіри у потенційних покупців.
 5. Регулярна клієнтська підтримка та оновлення. Постачальники white-label рішень постійно працюють над розвитком платіжної інфраструктури, вчасно корегуючи та підлаштовуючи її під сучасні вимоги.

Використання white-label рішень — це раціональний підхід до ведення бізнесу, який дозволяє зручно запровадити власну платіжну інфраструктуру.

Найпопулярнішні провайдери white-label платіжних рішень

 • -Tranzzo — пропонує комплексний фінтех-продукт, який включає: створення платіжної сторінки та мерчант-порталу під вашим брендом, інструменти для різних варіантів інтеграції, надійний антифрод-захист.
 • -Corefy — спеціалізується на створенні продуктів для прийому платежів, виплат, керування мерчантами та аналітики.
 • -Akurateco — сервіс, який надає рішення для обробки платежів у форматі SaaS. Акцент на продуктах для електронної комерції та онлайн-ігор.
 • -Wallet Factory — розробляє та обслуговує електронні гаманці для банків, фінтех-стартапів та інших клієнтів.

Вибір залежить від потрібного функціоналу, але найбільш вигідною вважається купівля комплексних white-label рішень, які створюються під потреби вашої компанії.

Для якого бізнесу буде корисним?

Компанії, які хочуть виступати в ролі провайдерів для обробки онлайн-платежів або бажають мати власну платіжну систему та не сплачувати комісію за використання сторонніх сервісів, можуть підключити Saas PSP. Найчастіше це рішення запроваджують в таких нішах:

 1. Інтернет-торгівля: онлайн-магазини можуть приймати оплати за товари та послуги. Якщо ваш бізнес працює за умовою повної або часткової передплати, більше немає потреби у тому, щоб зв’язуватися з кожним замовником та надсилати йому розрахунковий рахунок.
 2. Аутсорсинг: компанії, які надають програмне забезпечення для інших підприємців можуть включити платіжні шлюзи white-label у свій продукт. Уявімо, що ви розробили CRM-систему для ресторанного бізнесу. Будьте певні: кожен заклад скаже вам «Дякую» та додатково оплатить можливість гостей закривати рахунки онлайн за допомогою телефону.
 3. Фінтех-стартапи: початківці отримують можливість швидко впровадити власну платіжну систему та приділяти більше уваги іншим аспектам свого бізнесу.
 4. Платіжні процесори: фірми, що надають послуги із обробки транзакцій за дебетовими та кредитними картками, використовують white-label рішення для швидкого старту та масштабування бізнесу в усьому світі.

Ці приклади демонструють різноманітність сценаріїв використання сучасних технологій для розширення можливостей бізнесу.

Який функціонал пропонують сучасні white-label рішення?

 1. Прийом платежів в різних валютах кредитними та дебетовими картками, через електронні гаманці, мобільний банкінг. При цьому грошові операції людина може зробити віддалено з будь-якого пристрою: комп’ютера, смартфона або планшета.
 2. Автоматизація більшості процесів. Продукти такого рівня пропонують мерчантам детальну аналітику з відстеженням конверсії за різними платіжними методами, реєстри та баланси, що допомагають бачити фінансові надходження і витрати.
 3. Безпека. Електронна платіжна система надійно захищена від шахрайства за рахунок вбудованої антифрод-системи та відповідності стандартам PCI DSS. Тому підприємці можуть не сумніватись у захищеності своїх грошей, а покупці — без страху вводити дані карток у додатку чи на сайті.
 4. Можливість налаштовувати підписки (регулярне списання коштів за певний продукт чи послугу) за допомогою фінансових шлюзів. Зазвичай постачальники white-label рішень надають різні пакети з функціоналом, що дозволяє обирати продукт під свої потреби.

Найвагоміша перевага ПЗ для обробки онлайн-платежів — це масштабованість та гнучкість. В умовах, коли швидкий розвиток технологій у сфері e-commerce та фінансових послуг створюють серйозний тиск на компанії, важливо швидко реагувати на потреби споживачів. White-label рішення дозволяють запроваджувати міжнародні платежі та змінювати функціонал відповідно до конкретних вимог вашого бізнесу.

Последние новости