24 лютого 2024, 14:29

Висипали купу гною: у Польщі "відзначили" другу річницю вторгнення в Україну під віллою посла РФ

Польські активісти вимагали вислати всіх дипломатів РФ із країни та закрити посольство держави-агресора.

Висипали купу гною: у Польщі "відзначили" другу річницю вторгнення в Україну під віллою посла РФ

Вранці 24 лютого, у день другої річниці початку широкомасштабної агресії РФ проти України, польські активісти висипали дві тонни гною під будинком посла РФ Сергія Андрєєва. У купу вставили прапор РФ, забруднений червоною фарбою з буквою Z, а також плакат із написом "Россия равно дерьмо".

Кадри акції опублікував Телегам-канал "Україна 365".

Один з її учасників розповів, що РФ відповідає не тільки за вбивства українців, а й за гібридну війну в Європі. Дії російських агентів призвели до масових протестів фермерів у ЄС, зокрема на українсько-польському кордоні.

Ще одна акція пройшла вранці у Варшаві на вулиці Бетховена, де живуть інші дипломати РФ. Там увімкнули гучний запис із вибухами та сиренами, від звуків яких щодня прокидаються українці.

Організатори акції заявили, що у такий спосіб вирішили не тільки розбудити росіян і нагадати про геноцид, влаштований Путіним в Україні, а й закликати владу Польщі вислати представників країни-окупанта. Естонія, Литва та Латвія зробили це ще 2022 року.

Нагадаємо, у другу річницю повномасштабного вторгнення РФ до Києва прибули президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, прем'єри Канади Джастін Трюдо, Італії Джорджія Мелоні та Бельгії Александр де Кроо.

Також Зеленський із Гостомеля звернувся до українців з нагоди другої річниці вторгнення РФ.

Останні новини