24 лютого 2024, 10:48

Друга річниця вторгнення РФ: до Києва прибули європейські лідери та прем'єр Канади

Західні політики приїхали висловити підтримку українському народові, також із Києва буде запущено відеозустріч лідерів G7, у якій візьме участь і президент Зеленський.

Друга річниця вторгнення РФ: до Києва прибули європейські лідери та прем'єр Канади

У другу річницю повномасштабного вторгнення РФ до Києва прибули президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, прем'єри Канади Джастін Трюдо, Італії Джорджіа Мелоні та Бельгії Александр де Кроо.

Президент ЄК написала у мережі Х (Twitter), що Європа не припинить рішуче підтримувати Україну, опублікувавши фото з київського вокзалу.

Канадський, італійський і бельгійський прем'єри також приїхали до столиці потягом, щоб висловити підтримку українському народу, передає Reuters. У них заплановані зустрічі з керівництвом держави.

Джорджіа Мелоні з Києва розпочне відеозустріч лідерів G7, де Італія зараз головує. У розмові візьме участь і президент Зеленський.

Нагадаємо, лідери Німеччини, Франції та Польщі виступили зі словами підтримки Україні у другу річницю вторгнення РФ.


Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Останні новини