24 лютого 2024, 09:38

Лідери Німеччини, Франції та Польщі виступили зі словами підтримки Україні у другу річницю вторгнення РФ

Шольц, Макрон і Дуда висловили впевненість у перемозі України у війні проти Росії та заявили про продовження допомоги Києву.

Лідери Німеччини, Франції та Польщі виступили зі словами підтримки Україні у другу річницю вторгнення РФ

Глави Німеччини, Франції та Польщі 24 лютого, у другу річницю повномасштабного вторгнення Росії в Україну, у своїх соцмережах опублікували пости зі словами підтримки українському народу.

Про це повідомляє Телеграм-канал "Україна 365".

Німецький канцлер Олаф Шольц заявив про силу України та написав, що у неї є друзі в Європі та в усьому світі, й Німеччина серед них.

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що прихильність Парижу Києву не похитнеться. За його словами, Україна два довгих роки бореться за себе, свої ідеали та всю Європу. Вона вистояла, незважаючи на потужні російські удари.

Глава польської держави Анджей Дуда пригадав, що він був у Києві 23 лютого 2022 року перед самим початком вторгнення, та заявив, як відтоді підтримка Польщі України у боротьбі не змінилася та триватиме.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Китайської Республіки (Тайвань) Джозеф Ву записав відеозвернення зі словами підтримки українського народу з нагоди другої річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Також ми писали, що повернення Україні всіх окупованих територій, включно з Кримом, є єдиним шансом для Росії, переконаний Гаррі Каспаров.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини