23 лютого 2024, 23:15

"Вселили у нас бойовий дух", – Тайвань звернувся до України у річницю російського вторгнення

Влада Китайської Республіки висловила підтримку Україні у боротьбі з російською агресією.

"Вселили у нас бойовий дух", – Тайвань звернувся до України у річницю російського вторгнення

Міністр закордонних справ Китайської Республіки (Тайвань) Джозеф Ву записав відеозвернення зі словами підтримки українського народу з нагоди другої річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Чиновник заявив, що українці показали справжній бойовий дух і вселили його у тайванців.

"Сьогодні я хотів би ще раз заявити про засудження Тайванем російської агресії та злодіянь, а також висловити нашу підтримку Україні та її народу. Хочу подякувати українцям за те, що вони показали нам бойовий дух і передали його Тайваню. Свобода восторжествує. Слава Україні!" - сказав міністр.

My message on the two year anniversary of Russia’s brutal invasion. JW#StandWithUkraine pic.twitter.com/0MAxQ3ClD4

— 外交部 Ministry of Foreign Affairs, ROC (Taiwan) (@MOFA_Taiwan) February 23, 2024

Раніше влада Тайваню назвала Росію найманцем китайського комуністичного режиму та заявила, що злиття авторитаризму КНР і РФ завдає шкоди усталеному світопорядку. Таким чином у Китайській Республіці відповіли на коментар МЗС РФ, у якому йдеться про те, що "Москва вважає Тайвань невід'ємною частиною материкового Китаю".

Нагадаємо, на президентських виборах на Тайвані, які відбулися на початку року, перемогу здобув кандидат від правлячої політсили Лай Цінде, який виступає за незалежність острівної держави від Пекіну та зближення зі США.


Автор: Артем Малиновский

Останні новини