24 лютого 2024, 12:53

Зеленський із Гостомеля звернувся до українців з нагоди другої річниці вторгнення РФ: "Ми переможемо"

В аеропорт у Гостомелі, де у перший день повномасштабної війни намагався висадитися російський десант, приїхали лідери кількох країн, які прибули до Києва з візитом підтримки.

Зеленський із Гостомеля звернувся до українців з нагоди другої річниці вторгнення РФ: "Ми переможемо"

У день другої річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну президент Володимир Зеленський записав відеозвернення з Гостомеля.

Його опубліковано у телеграм-каналі глави держави.

За словами президента, рівно два роки тому хоробрі українці тут зустрічали окупантів, а сьогодні сюди приїхали друзі України в особі президента Єврокомісії, прем'єрів Італії, Канади та Бельгії, які прибули до Києва, щоб висловити свою підтримку українському народу у його боротьбі з російською агресією.

Володимир Зеленський зазначив, що будь-яка нормальна людина хоче, щоб війна закінчилася, але ніхто не дозволить, щоб закінчилася Україна. Він подякував усім, хто стоїть на захисті держави, та згадав героїв, які віддали життя за свободу та незалежність.

Нагадаємо, у другу річницю повномасштабного вторгнення РФ до Києва прибули президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, прем'єри Канади Джастін Трюдо, Італії Джорджія Мелоні та Бельгії Александр де Кроо.

Також ми писали, що лідери Німеччини, Франції та Польщі виступили зі словами підтримки Україні у другу річницю вторгнення РФ.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини