28 березня 2023, 13:13

Білорусь у небезпеці: влада придумала "переконливу" причину розміщення у себе російської ядерної зброї

Режим Лукашенка вустами свого кишенькового МЗС озвучив, що РБ останнім часом нібито зазнає тиску з боку західних країн.

Білорусь у небезпеці: влада придумала "переконливу" причину розміщення у себе російської ядерної зброї

У Білорусі самопроголошений режим диктатора Олександра Лукашенка через підконтрольне Бацьці МЗС вигадав "вельми поважну" причину для того, щоб розмістити атомні бомби (причому російські) на своїй території, передає Діалог.UA.

У дипвідомстві, повністю підконтрольному режиму товариша Лукашенка, заявили, що розміщення російської ядерної зброї на території Білорусі нібито не суперечить міжнародним договорам. Як причину такого раптового розміщення ЯО білоруська сторона вказала на те, що країна останніми роками "зазнає безпрецедентного політичного, економічного й інформаційного тиску з боку США, Великої Британії та їхніх союзників із НАТО та ЄС".

Крім цього, у МЗС РБ повідомили, що незабаром на їхній території білоруські пілоти навчатимуться на літаках РФ. Також, що важливо, розміщення ядерних боєзарядів на території Білорусі відбудеться "без передання Мінську контролю за ними".

Це говорить про те, що Лукашенко повністю прогнувся під Путіна та надав йому всю територію Білорусі, щоб той реалізовував свої військові цілі. Це, безумовно, ставить під загрозу безпеку самої Білорусі, де планують розмістити ракети з ядерними боєголовками, які, до того ж, будуть абсолютно непідконтрольні Мінську.

Нагадаємо, у МЗС України звернулися до білорусів на тлі можливого розміщення ядерної зброї на території їхньої країни.

Водночас у США поки що не бачать ознак того, що Москва готова виконати вимоги щодо розміщення тактичної ядерної зброї на території РБ.

Як раніше повідомлялося, пропагандист із Білорусі Азарьонок "осмілів" і в ефірі пригрозив ядерним ударом по Польщі та Литві.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини