22 лютого 2023, 08:27

Після Байдена до Києва може приїхати Нетаньягу – ЗМІ повідомили деталі

Не виключено, що незабаром Київ може відвідати і прем'єр-міністр Ізраїлю Нетаньягу.

Після Байдена до Києва може приїхати Нетаньягу – ЗМІ повідомили деталі

У самому Єрусалимі впевнені, що якщо Москва не пішла на провокації під час візиту до Києва президента США Байдена, то не має їх бути та під час візиту Біньяміна Нетаньягу.

Ізраїльське видання Israel Hayom повідомляє, що якщо Байден не викликав ажіотажу у Москві, то й Нетаньягу має їхати до Києва.

У канцелярії прем'єр-міністра Ізраїлю відмовилися коментувати цю новину. Однак інсайдери запевняють, що нібито Нетаньягу розглядає питання відвідин України.

Від початку вторгнення російської армії в Україну Ізраїль був обережним. Однак із приходом до влади Нетаньягу позиція Єрусалима змінилася. Прем'єр-міністр дав добро главі МЗС Елі Коену відвідати Київ. Також Нетаньяху не відкинув можливість передачі Україні озброєння.

ЗМІ пишуть, що після візиту Байдена до Києва це просто зобов'язаний зробити і Нетаньягу. В Україні один із чиновників зізнався, що запрошення прем'єр-міністру Ізраїлю вже надіслали, проте відповіді поки що немає.

У понеділок, 20 лютого, до Києва приїжджав не тільки президент США, а й депутати з Ізраїлю Йоель Едельштейн і Зеєв Елькін. Вони понад годину спілкувалися із Зеленським. Головні теми - україно-ізраїльські відносини та протидія Ірану.

Після зустрічі з президентом України обидва політики зізналися, що Ізраїль просто зобов'язаний надати Києву засоби захисту від російських ракет. При цьому в Єрусалимі поки що не хочуть почати постачання зброї, а обмежуються гуманітарною допомогою.

Раніше у МЗС Ізраїлю заявили про готовність підтримати "мирний план" Зеленського, який той представить в ООН.

Нагадаємо, ізраїльський військовий експерт Левін заявив, що події в Україні можуть піти за сценарієм Війни Судного дня в Ізраїлі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини