4 червня 2022, 14:25

Макрон почав жаліти Росію, яка вбила тисячі українців, виступивши з абсурдним закликом "не принижувати" її

Президент Франції Еммануель Макрон взявся замінювати поняття, почавши шукати спосіб домовитися з Росією.

Макрон почав жаліти Росію, яка вбила тисячі українців, виступивши з абсурдним закликом "не принижувати" її

Глава Франції Еммануель Макрон виступив із черговою абсурдною заявою про Росію. Він закликав "не принижувати РФ", допоки війна в Україні триває вже четвертий місяць, щоб, коли вона закінчиться, все можна було вирішити дипломатичним шляхом.

Як м'якими, лаконічними фразами намагатиметься полегшити відповідальність світових злочинців лідер Франції, показала The Guardian.

Лідер Франції продемонстрував, що або втратив розуміння реальності, або, навпаки, чудово все усвідомлює. В останньому випадку слова Макрона можна витлумачити дуже широко. Росія вбиває десятки тисяч українців і позбавляє майбутнього сотні тисяч, але ми не будемо особливо на цьому загострювати уваги, і ви її не ображайте та не принижуйте, бо ще розсердиться. Ми, Макрон і Франція, все одно Росії нічого робити не будемо, бо боїмося, але про це не скажемо.

Еммануель Макрон озвучує зовсім інші погляди, запевняючи, що висловив їх Путіну.

"Я сказав йому, що він зробив історичну та фундаментальну помилку для свого народу", - зазначив президент Франції.

Макрон додав, що своїми діями Путін "ізолюватиме себе" та вихід із ізоляції буде важким.

Французький лідер не концентрується на смертях і руйнуваннях, злочинному порушенні суверенітету, на тому, що Захід, який гарантував безпеку України після її відмови від ядерної зброї, так і не догарантував. 

Поки Макрон називає масові вбивства помилкою, в Україні продовжують гинути люди.

Раніше Еммануель Макрон уже заявляв, що Володимиру Путіну потрібно "зберегти обличчя", у відповідь Антон Геращенко запропонував президентові Франції віддати частину своїх територій Росії.

Нагадаємо, 13 квітня журналіст Сергій Гармаш звернувся в образливій формі до Макрона, заявивши, що він після Бучі та Бородянки не має права говорити про братерство народів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!


Автор: Павел Приходько

Останні новини