3 січня 2022, 20:44

ЗМІ: у США розкрили, як вторгнення Росії в Україну у перспективі може вплинути на НАТО

У розвідці США впевнені, що потенційне вторгнення РФ до України не відштовхне НАТО від російських кордонів.

ЗМІ: у США розкрили, як вторгнення Росії в Україну у перспективі може вплинути на НАТО

За потенційного вторгнення військ РФ в Україну НАТО наблизиться до кордонів Росії, запевнив голова комітету з розвідки Палати Конгресу США Адам Шифф. За його оцінкою, це вважається вагомою причиною, що утримує від атаки, інформує The Guardian.

На його думку, у Кремлі зобов'язані усвідомити, що Штати та їх партнери єдині проти агресії з російської сторони. Політик запевнив, що якщо росіяни вторгнуться в Україну, то це лише сприятиме наближенню Північноатлантичного блоку до кордонів РФ.

За його оцінкою, глава країни-агресора Путін все ж таки здатний зважитися на вторгнення. Також Шифф наголосив, що президент РФ збирається здійснити такі дії у разі нездатності з боку Заходу переконати його у зворотному. Тому американський чиновник натякнув на накладання жорстких економічних обмежень проти РФ з боку європейських союзників, консолідуючи їх зусилля.

Треба сказати, що керівник комітету з розвідки Палати Конгресу США переконаний, що лише "потужні ембарго" можуть утримати від вторгнення РФ в Україну.

Додамо, раніше Луценко заявив, що зустріч президента Володимира Зеленського з російським колегою може мати негативні наслідки для суверенітету України.

Гозман розповів про "зброю" США проти Путіна.

Вчора Путін дзвонив Ердогану: Україна знову була у центрі переговорів.

У Білому домі оприлюднили найважливіші підсумки діалогу Байдена із Зеленським.

Також в ОПУ оцінили переговори президентів США й України.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини