11 жовтня 2021, 14:31

Кілер, що усуває критиків Кадирова: нові подробиці про затриманих у Туреччині росіян

У Туреччині затримали 6 росіян, яких підозрюють у шпигунстві, а один міг працювати на самого Рамзана Кадирова.

Кілер, що усуває критиків Кадирова: нові подробиці про затриманих у Туреччині росіян

У кінці поточного тижня у Туреччині у ході спецоперації затримали 6 росіян. У них вилучили зброю, глушники до пістолетів, обладнання для лазерного наведення й іноземну валюту. Одного з затриманих звуть Беслан, він з Чечні, і за ним може стояти сам Рамзан Кадиров.

Опозиційний блогер з Чечні Хасан Халітов заявив, що одного із затриманих звуть Беслан і він стоїть за вбивствами критиків режиму Кадирова, інформує ресурс "Кавказ. Реалії".

За словами Халітова, тільки за його голову кілеру пропонували 300 тисяч доларів. Блогер заявив, що кілер має і друге ім'я - Ізнаур. Про нього не раз писав Telegram-канал Security Turkey, який створили вихідці з Чечні, щоб протидіяти "кадировцям". Халітов дізнався про Беслана через Бокова, якого заарештували у Грузії за підготовку вбивства.

Блогер заявляє, що Беслан тісно пов'язаний з урядом Чечні. Коментарів з цього приводу від правоохоронців Туреччини поки немає.

9 жовтня у Туреччині здійснили операцію із затримання 6 росіян. Правоохоронці заявили, що росіяни є шпигунами та хотіли отримати важливу секретну інформацію з метою шантажу. Також вони планували ряд терактів, диверсій і вбивств.

У Кремлі заявили, що їм нічого не відомо про затриманих у Туреччині громадян Росії.

Раніше ми повідомляли, що у Києві пройде європейський турнір по European MMA Championships - 2021, куди не допустили громадян Росії та "кадировців".

Нагадаємо, під час інавгурації Кадирова на пост глави Чечні у його кабінеті можна було побачити карту з Кримом у складі України і Сахаліном у складі Японії.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини