1 червня 2023, 12:09

Березовець розповів про подію, яка вказує на серйозну підготовку України до звільнення Криму

В Україні почнуть формувати корпус морської піхоти ще до завершення війни, та це невипадково, заявив Тарас Березовець і пояснив, чому так вважає.

Березовець розповів про подію, яка вказує на серйозну підготовку України до звільнення Криму

Днями командувач Військово-Морських сил України, віце-адмірал Олексій Неїжпапа розповів, чому президент Зеленський ухвалив рішення створити корпус морської піхоти. За його словами, формування нових ударних корпусів морпіхів, які мають бути озброєні артилерійськими катерами, ударними дронамі та важкою технікою, потрібне для проведення десантних операцій. Своєю чергою, український політолог і військовослужбовець Тарас Березовець пояснив більш детально, що все це означає.

"Природно, якщо ми говоримо про десантні операції морської піхоти, то Україна має одну з найдовших у Європі берегових ліній - понад 1700 км. Природно, у пам'яті відразу спливає окупований Крим. Очевидно, не дарма там окупанти побудували величезну лінію оборони та вирили окопи сукупно вже близько 200 км на західному узбережжі", - сказав експерт на своєму YouTube-каналі.

Приблизно тиждень тому український генерал Сергій Наєв показав відео висадки річкового десанту, що було сприйнято як натяк на проведення десантної операції у Херсонській області. Тепер же ми бачимо логічне продовження у вигляді створення корпусу морської піхоти, який буде використовуватися при звільненні Криму, зазначив Березовець.

"Корпус морської піхоти існує у США саме у такій назві. Природно, російська пропаганда вже почала волати, що все це створюється американськими інструкторами та морпіхами. І слава Богу, що так буде відбуватися. Елітні морські сили будуть виведені як окремий вид Збройних сил. Вони не будуть використовуватися в окопах. Їхнє завдання - проведення штурмових дій, насамперед висадка на морське та річкове узбережжя там, де це необхідно", - пояснив аналітик.

Також Березовець розповів, що вже сьогодні у пакетах допомоги союзники передають Україні і бронекатери, і артилерійські катери. Це дуже серйозне посилення, яке отримують українські морпіхи, а виведення їх як окремого роду військ дає дуже серйозні надії на те, що цей самий корпус морської піхоти буде задіяний у проведенні наступальних операцій і в акваторії Дніпра, і в окупованому Криму.

"Це дуже серйозна заявка на успіх", - резюмував політолог.

Нагадаємо, Тарас Березовець припустив, чим Шойгу буде "розплачуватися" за дрони над Москвою: "Путін явно розлючений".

Також Тарас Березовець назвав "максимальні хотілки Путіна", заявивши, що ніщо інше не задовольнить диктатора.

Раніше Тарас Березовець озвучив головну мету "операції" у Бєлгородській області: "Не було б так смішно, якби..."

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини