11 травня 2023, 10:05

Джихадисти випустили по Ізраїлю майже 500 ракет – як спрацювала система "Залізний купол", відео

У ЦАХАЛ заявили про удар у відповідь, унаслідок якого було ліквідовано керівництво Ісламського джихаду.

Джихадисти випустили по Ізраїлю майже 500 ракет – як спрацювала система "Залізний купол", відео

Міністр оборони Ізраїлю Йоав Галлант повідомив про масовану атаку джихадистів, які із сектору Газа випустили по території єврейської країни близько 500 ракет, передає Times of Israel.

У відповідь Ізраїль атакував військові об'єкти, використовувані у Газі Ісламським джихадом.

Також Галлант розповів, що багато ракет, випущених по Землі обітованій, вдалося перехопити за допомогою ПРО "Залізний купол". За його інформацією, ця система вже нейтралізувала десятки ракет із Гази. Водночас частину з них не вдалося перехопити - вони впали на приватні будинки.

Крім того, міністр розповів про досягнення ЦАХАЛ та інших сил безпеки країни, які ліквідували джихадистів, що обстрілювали територію Ізраїлю. За словами Галланта, єврейським солдатам вдалося ліквідувати ватажків ісламських бойовиків.

"Ми знищили керівництво Ісламського джихаду. Після цього ЦАХАЛ здійснив сотні атак на об'єкти, які використовуються Ісламським джихадом для виробництва та зберігання зброї, і завдав істотного удару по активах цієї кровожерливої терористичної організації", - наголосив Ґаллант.

У Мережі опубліковано відео роботи "Залізного купола": показано, наскільки ефективно ця система може протистояти ракетним атакам.

Нагадаємо, журналіст Сергій Ауслендер розкрив "секрет" системи безпеки Ізраїлю без вступу до НАТО.

Раніше, 20 квітня, у Вашингтоні повідомили, що у Сирії може початися військовий конфлікт між РФ та Ізраїлем.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини