2 травня 2023, 07:51

Напередодні контрнаступу у полку ім. Калиновського зробили заяву

До контрнаступу готуються не тільки у ЗСУ, а й у білоруському полку ім. Кастуся Калиновського.

Напередодні контрнаступу у полку ім. Калиновського зробили заяву

Поряд із ЗСУ до контрнаступу готуються у білоруському полку ім. Кастуся Калиновського. Про це вчора, 1 травня, заявила офіційна представниця полку Христина "Тимьян" Станкевич. З її слів, контрнаступ уже не за горами.

Ніхто не буде говорити громадськості, коли саме почнеться він. Однак головна мета - вихід до кордонів 1991 року, заявила Станкевич під час брифінгу, інформує "Україна 365".

Сам полк був створений у березні 2022 року для захисту Києва від військ Путіна. Він був створений із тактичної групи "Білорусь", членів "Білого фронту" та "Молодого фронту". Свою назву полк отримав на честь національного героя Білорусі Кастуся Калиновського, який 1863 року підняв повстання проти Російської імперії.

25 березня 2022 року полк увійшов до складу ЗСУ. 25 грудня 2022 року з білорусів було створено добровольчий батальйон "Білоруський добровольчий корпус".

Варто також нагадати, що у боях проти армії Путіна беруть участь добровольці з 52 країн світу.

Учора, 1 травня, ЗМІ повідомили про нову втрату в "Інтернаціональному легіоні". Йдеться про канадських легіонерів Кайла Портера та Коула Зеленка, які воювали у лавах 92-ї ОМБр.

Вони загинули ще 26 квітня, прикриваючи дорогу на Бахмут. Трагічною новиною поділився командир із позивним "Дантист".

Раніше ми повідомляли, що у боях за Бахмут під час евакуації поранених загинув 26-річний американський доброволець Ендрюс.

Нагадаємо, боєць із полку Калиновського Мирослав сильно сумнівається у тому, що навіть віддані Лукашенку війська РБ підуть війною проти України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини