6 грудня 2022, 10:03

Путін вилаяв Суровікіна не тільки за удари по російських авіабазах: Геращенко озвучив нові деталі

Путін влаштував рознос Суровікіну за удари по двох російських аеродромах, коли система ППО навіть не поворухнулася, і за фактичний провал удару по енергосистемі України.

Путін вилаяв Суровікіна не тільки за удари по російських авіабазах: Геращенко озвучив нові деталі

Учора, 5 грудня, можна занести у мінус окупантам. З самого ранку невідомі безпілотники атакували одразу дві авіабази у РФ, на яких базуються стратегічні бомбардувальники, задіяні у війні проти України. Того ж дня ворог укотре завдав масованого удару по Україні. Однак ЗСУ збили близько 90% випущених ракет.

Сьогодні, 6 грудня, Антон Геращенко на своїй сторінці у Telegram-каналі опублікував пост про події у РФ, які відбулися напередодні.

З його слів, учора президент РФ влаштував справжнісінький рознос Суровікіну за провали на всіх фронтах. Путін був злим, оскільки дрони змогли подолати таку велику відстань і долетіти непоміченими до Саратова та Рязані. Більше того, російський диктатор розлютився від того, що було випущено понад 70 ракет, але більшість із них так і не досягла своєї мети.

Геращенко повідомляє, то Путін не шкодував "червоного слівця" та постійно говорив тільки матами.

Після вчорашньої розмови Путін пообіцяв серйозні наслідки, якщо знову буде "нульовий" результат після наступного ракетного обстрілу території України.

Після вчорашнього дня президент РФ зрозумів, що не може почуватися у безпеці навіть у Москві.

Тим часом, зі слів речника ПС ЗСУ, 6 грудня ворог може знову здійснити обстріл України своїми ракетами.

Нагадаємо, 6 грудня вранці невідомий дрон атакував аеропорт у Курську, де базується російська військова авіація.

Також варто додати, що, зі слів російського опозиціонера Яковенка, Путін від початку зробив дві помилки, коли зважився на вторгнення в Україну.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини