14 вересня 2022, 10:17

"Шукають спосіб здатися у полон", – Фесенко прокоментував ситуацію на Херсонщині

Володимир Фесенко спрогнозував, що навіть ті окупанти, які приїхали на війну в Україну заробляти гроші, зрештою зазнають страху та почнуть здаватися.

"Шукають спосіб здатися у полон", – Фесенко прокоментував ситуацію на Херсонщині

Нещодавно з'явилося офіційне повідомлення від української влади про те, що окупанти на Херсонщині усвідомлюють свою безвихідь, тому шукають способи скласти зброю та перейти під егіду міжнародного гуманітарного права. Цю інформацію в інтерв'ю для YouTube-каналу Politeka Online прокоментував український політолог Володимир Фесенко.

За його словами, до подібних повідомлень потрібно ставитися обережно. Проте він не заперечує, що частина російських військових справді схильна до таких дій, і це потрібно активно використовувати на свою користь.

"Зверну у зв'язку з цим увагу на інше. Серед тих, хто воює зараз не лише на Сході, а й на Півдні України, є чимало людей, яких просто загнали в армію, на фронт і які не хочуть воювати, тому наші військові правильно роблять. Я прочитав інформацію, що у процесі наступу вони застосовують, зокрема, і пропагандистські снаряди, серед яких є інструкції, як здаватися у полон", – зазначив Фесенко.

Потім він підкреслив, що навіть ті окупанти, які прийшли воювати за гроші, і їм не вдалося по-легкому "зрубити бабло", зрештою зазнають тваринного страху та захочуть здатися у полон.

"Ось таких деморалізованих вояк і потрібно виводити з війни, комусь даючи певні гарантії, а комусь просто можливість здатися у полон. Деморалізація – це також дуже важливий інструмент у боротьбі проти Росії та російської армії", – підсумував експерт.

Нагадаємо, Володимир Фесенко спрогнозував, що війна буде перенесена на територію Росії.

Раніше Володимир Фесенко описав неминучі процеси, що відбуваються у Росії: "Втрачають інтерес..."

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини