31 серпня 2022, 11:54

ЗСУ застали зненацька армію РФ, і та гарячково змінює стратегію – ISW

Західні фахівці захоплюються контрнаступом ЗСУ на Півдні: злагоджена робота українських захисників приносить добрі плоди.

ЗСУ застали зненацька армію РФ, і та гарячково змінює стратегію – ISW

Внаслідок численних точкових ударів української армії по ворогові порушено російські шляхи постачання. Путінським військовим злочинцям довелося негайно змінювати пріоритети.

Про це пишуть експерти американського Інституту вивчення війни (ISW) у своєму свіжому звіті.

Росіянам стало важко постачати та зміцнювати свої позиції живою силою та технікою, на українські удари вони реагують хаотично, зростають панічні настрої.

У терміновому порядку розпочато коригування позицій. Йде передислокація сил на оборону. Швидке загострення на Херсонському напрямі застало зненацька ворога. Однак Москва на цьому етапі може пустити у хід свою пропагандистську машину.

Оголошене Україною мовчання про хід операції Кремль може використати у своїх цілях. Щоб підірвати громадську довіру до ЗСУ, РФ в інформаційному просторі може подати дії української сторони як "провальні".

Як і британські розвідники, аналітики ISW підтверджують, що РФ перекидає в Україну 3-й армійський корпус, принаймні частково.

Раніше британська розвідка показала нову мапу лінії фронту на півдні України. Там чітко видно зрушення на користь ЗСУ.

Нагадаємо, депутат Сергій Хлань описав ситуацію на Херсонщині такою фразою: "Окупанти у паніці, але не втечуть".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини