27 травня 2022, 18:09

'"ЗСУ притримують резерви", – Стрєлков прогнозує, що успіхи армії РФ на Донбасі скоро закінчаться

ЗСУ, перемелюючи російські війська у великому наступі на Донбасі, паралельно накопичують сили, запідозрив диверсант РФ Ігор Стрєлков.

'"ЗСУ притримують резерви", – Стрєлков прогнозує, що успіхи армії РФ на Донбасі скоро закінчаться

У російської армії намітилися оперативні успіхи у великому наступі на Донбасі, проте про повне захоплення українського регіону не йдеться.

Про це у своєму блозі в Telegram пише російський диверсант й офіцер ФСБ Ігор Стрєлков (Гіркін), який за завданням Москви здійснював окупацію Криму та Сходу України у 2014 році.

Стрєлков зазначив, що на окремих ділянках Донбасу російській армії вдається повільно просуватися вперед, штурмуючи позиції ЗСУ та населені пункти у лобових атаках. Йдеться насамперед про Сєверодонецьк та Лиман. Там тривають запеклі бої.

ЗСУ демонструють стійкість, визнав російський диверсант. Дуже ефективно українські солдати використовують артилерію, зокрема НАТОвського калібру 155 мм.

Він підозрює, що цей наступ, який виснажує російську армію, у результаті обернеться проти неї.

"У мене ... зберігається враження, що противник притримує свої оперативні резерви як для утримання другої смуги оборони, так і для запланованих на літо спроб перейти у контрнаступ і вирвати ініціативу з рук російського командування", - пише Стрєлков.

Зазначимо, що, за даними журналіста-розслідувача Христо Грозєва, Стрєлков-Гіркін є голосом так званої "партії війни" у вищому керівництві Росії. Він звернув увагу на те, що диверсанту дозволено те, що забороняється більшості, наприклад, різко критикувати Володимира Путіна та називати війну в Україні війною, а не спецоперацією.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Стрєлков чекає контрнаступу ЗСУ: "Операція з розгрому донецького угруповання не вдалася, все".

Ми також писали, що Стрєлков спрогнозував перекидання у РФ і Білорусь війни, розв'язаної Путіним.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини