17 травня 2022, 11:11

На росТВ у Скабеєвої розгорівся скандал після заяви про потужність ЗСУ – відео масово видаляють із YouTube

Колишній офіцер Генштабу РФ Ходарьонок у прямому ефірі ток-шоу Скабеєвої розповів "незручну правду" про війну з Україною.

На росТВ у Скабеєвої розгорівся скандал після заяви про потужність ЗСУ – відео масово видаляють із YouTube

У Росії спалахує скандал у зв'язку з ефіром ток-шоу "60 хвилин" Ольги Скабеєвої, під час якого провідний російський військовий експерт полковник Михайло Ходарьонок заявив про загрозу військового розгрому російської армії на території України, закликавши Москву до мирних переговорів із Заходом.

Заява сильно обурила Скабеєву, яка кинулася сперечатися з авторитетним експертом у прямому ефірі.

Кадри ефіру публікує телеграм-канал "Україна 365".

Більше того, скандал посилився після того, як з'явилася інформація про масове вилучення з YouTube зазначеного фрагмента ефіру. При цьому Ходарьонок не рядовий військовий експерт, він перебуває у статусі ексначальника групи 1-го управління Головного оперативного управління Генштабу ЗС Росії.

Під час ефіру експерт заявив, що Україна має величезний ресурс боєздатного військового контингенту розміром до мільйона людей, який готовий віддати своє життя, захищаючи рідну країну. Постачання новітньої західної зброї зроблять з української армії потужне у військовому плані угруповання, яким під силу перемогти російські окупаційні сили.

Почувши незручну правду, Скабеєва почала сперечатися із експертом на очах здивованих гостей у студії.

Раніше Ходарьонок розкритикував пропозицію оголосити мобілізацію, наголошуючи на великих термінах підготовки рядових росіян до ведення бойових дій на території України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!


Автор: Марк Ворошилов

Останні новини