28 лютого 2024, 15:47

Буданов озвучив програму-максимум України у війні з Росією

Йдеться не тільки про вихід на конституційні, міжнародно визнані кордони України.

Буданов озвучив програму-максимум України у війні з Росією

Програмою-максимум для України у війні з Росією є не тільки вихід на кордони 1991 року, а й розвал РФ зсередини. В іншому разі російські вторгнення, на кшталт того, що сталося два роки тому 24 лютого, будуть повторюватися.

Таку заяву зробив начальник ГУР Кирило Буданов у бесіді з NV.

"Не тільки вихід на конституційні кордони, а й повний розвал країни-окупанта", - сказав глава військової розвідки, коментуючи максимальні завдання України у війні.

За словами Буданова, на реалізацію цього плану мають працювати армія, розвідка та дипломатія.

Начальник ГУР додав, що існування української держави вже майже 400 років "стоїть поперек горла російському диктатору та його холопам", тож без розвалу Росії, який, зважаючи на її величезні території, може відбутися лише зсередини, неможливо убезпечити Україну від загроз повторного нападу.

Після закінчення війни необхідна нова система міжнародної безпеки, щоб позбавити диктаторів можливості погрожувати іншим країнам знищенням.

Крім того, Росія має бути притягнута до відповідальності за всі скоєні злочини та позбавлена ядерного озброєння. Також вона має відшкодувати Україні всю заподіяну шкоду, підкреслив начальник розвідки.

На його думку, для виконання всіх цих завдань буде потрібно, зокрема, створення міжнародних сил безпеки, які б діяли на постійній основі.

Раніше Буданов підтвердив чутки про те, що Україна розміщує у Судані спеціальний підрозділ, мета якого - полювання на найманців російської ПВК "Вагнер".

До цього глава ГУР порекомендував цивільним не користуватися Кримським мостом і пообіцяв Росії "нові сюрпризи".

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.


Автор: Артем Малиновский

Останні новини