25 лютого 2024, 14:41

"Нові сюрпризи", – Буданов натякнув на погані новини для Кримського мосту

Буданов порадив кримчанам не їздити Кримським мостом і висловив їм подяку за допомогу у завданні ударів по російських військових на території півострова.

"Нові сюрпризи", – Буданов натякнув на погані новини для Кримського мосту

Глава української військової розвідки Кирило Буданов дав зрозуміти, що Кримський міст уже незабаром може зазнати нової атаки з боку України. Керівник ГУР опублікував відео зі зверненням, у якому підбив короткі підсумки військових зусиль України, які позбавили Росію 25% кораблів Чорноморського флоту. Його залишки були перекинуті на узбережжя Кавказу. Фрагмент відео публікує Телеграм-канал "Україна 365".

Ба більше, аеродроми й авіація півострова перебувають під постійним вогневим тиском і контролем ЗСУ.

За його словами, для успішного контрнаступу українська армія повинна контролювати акваторію Чорного моря та бути присутньою на території окупованого півострова. Коментуючи плани на 2024 рік, Буданов дав зрозуміти, що Україна не скасовувала мету знищити міст на півострів.

"Ворогів очікують нові сюрпризи, та я б не рекомендував цивільному населенню користуватися так званим Кримським мостом", - заявив Буданов.

Він наголосив, що війна проти України почалася не 2 роки тому, а 2014 року операцією з окупації Кримського півострова. Росіяни готували вторгнення протягом кількох років, що тепер відомо достеменно. Він також висловив подяку кримчанам за допомогу у завданні ударів по російських військових на території півострова.

Раніше глава ВМС України Олексій Неїжпапа заявив, що українські сили знають, як знищити незаконно побудований Росією міст через Керченську протоку.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини