24 лютого 2024, 11:57

У другу річницю повномасштабного вторгнення РФ Головком ЗСУ Сирський опублікував звернення

Головком ЗСУ Олександр Сирський висловив упевненість у перемозі над РФ, подякував хоробрим українським військовим, волонтерам і західним партнерам за постачання зброї.

У другу річницю повномасштабного вторгнення РФ Головком ЗСУ Сирський опублікував звернення

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський підбив підсумки двох років війни, яка є наймасштабнішою в Європі з часів Другої світової.

У своєму зверненні у Telegram він зазначив, як ніхто у світі не вірив, що Україна вистоїть під натиском багатотисячних колон російських окупантів з усіх напрямків, під масованими ракетними ударами, авіаційними бомбардуваннями мирних міст, але українці довели протилежне, записуючись у територіальну оборону та надаючи волонтерську допомогу армії.

"Між зброєю й евакуацією українці обрали зброю", - написав Сирський.

Він також закликав у цей день згадати загиблих захисників і захисниць, які віддали свої життя у боротьбі за свободу та незалежність.

Крім того, Головком визнав, що, всупереч очікуванням, минулорічний контрнаступ ЗСУ не увінчався успіхом, але сталося це з об'єктивних причин. Також Олександр Сирський подякував західним партнерам за передачу зброї та техніки, яка зберігає життя українських солдатів. А це є головним пріоритетом для командування. Головком також пообіцяв дати асиметричну відповідь окупантам у повітрі після швидкої появи в українському небі винищувачів F-16.

Нагадаємо, у другу річницю повномасштабного вторгнення РФ до Києва прибули президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, прем'єри Канади Джастін Трюдо, Італії Джорджія Мелоні та Бельгії Александр де Кроо.

Також ми писали, що лідери Німеччини, Франції та Польщі виступили зі словами підтримки Україні у другу річницю вторгнення РФ.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини