"Слава Україні" у паспорті РФ: на Київщині знайшли найбільш "патріотичного" росіянина
Громадянин Росії перевищив термін перебування в Україні та вигадав оригінальний спосіб, щоб не повертатися на батьківщину.
У Київській області прикордонники зупинили чоловіка для перевірки документів. Виявилося, що він громадянин Російської Федерації та термін його перебування в Україні давно вийшов.
Про це повідомили у Держприкордонслужбі.
Відкривши російський паспорт, прикордонники здивувалися зробленому у ньому від руки напису "Слава Україні" та намальованому поруч сердечку. Громадянин РФ заявив, що повертатися на батьківщину дуже не хоче й у такий спосіб вирішив "обнулити" документ. Також він сказав, що підтримує Україну в її боротьбі проти країни-окупанта. У своєму Telegram ДПСУ вирішила влаштувати голосування, вірити цьому росіянину чи ні, запропонувавши два варіанти відповіді: "ні, я їм не довіряю" та "тільки, якщо підпалить Кремль".
Нагадаємо, нове опитування показало зростання антивоєнних настроїв у РФ, багатьом росіянам перестала подобатися "спецоперація".
Ми також писали, що росіяни показали свої справжні обличчя, відреагувавши на загибель мирних жителів у Кривому Розі.
Останні новини
У Мережі з'явилося відео, як зрадниця Повалій бажає російським окупантам перемоги у війні з Україною
"Свобода, рівність…" – Зеленський привітав із Днем Європи, 35 делегацій у Львові підняли прапор ЄС
13:15