21 жовтня 2022, 12:58

"Готує катастрофу", – в Офісі Зеленського розкрили підступний план Суровікіна

Михайло Подоляк розклав за пунктами план командувача військ РФ Суровікіна щодо Каховської ГЕС і Херсонщини.

"Готує катастрофу", – в Офісі Зеленського розкрили підступний план Суровікіна

Радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк у своєму "Твіттері" написав, що насправді хоче зробити російське командування на Півдні України. Зокрема, політик розкрив злочинний план "сирійського м'ясника" Суровікіна, який віднедавна командує військами РФ у російсько-українській війні.

На думку Подоляка, цей план Суровікіна щодо Херсонської області та Каховської ГЕС складається із трьох пунктів. Перший – це мінування греблі та трансформаторів. Другий – примусове переселення нелояльного херсонського населення до Росії. І третій – затоплення території, що дозволить зупинити успішний контрнаступ ЗСУ та перекрити власний відступ.

"Росія готує техногенну катастрофу", – попередив радник керівника ОПУ.

Нагадаємо, кілька днів тому командувач військ РФ в Україні Сергій Суровікін заявив про "непрості рішення", які можуть бути прийняті щодо Херсону. Це викликало небувалий резонанс у суспільстві.

Українці та українські експерти теж насторожилися, чекаючи, окрім чергового "жесту доброї волі", ще й великої каверзи від російського командування, адже вже всьому світу відомо, що Росія не дотримується жодного правила війни, повністю ігноруючи міжнародне право у цілому та Женевську конвенцію зокрема.

Раніше Михайло Подоляк прокоментував безглузді висловлювання Берлусконі щодо Володимира Зеленського.

Також Михайло Подоляк розповів про плани ЗСУ після оголошення Путіним військового стану на анексованих територіях Донбасу, Херсонської та Запорізької областей.

Нагадаємо, в Офісі Зеленського відреагували на НП у Керченській протоці: "Це лише початок".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини