23 серпня 2022, 16:25

"Ми не можемо повернутися", – Дуда сказав, як має закінчитися війна, розв'язана Путіним проти України

Президент Польщі Анджей Дуда закликав Київ до визволення Криму від російської окупації.

"Ми не можемо повернутися", – Дуда сказав, як має закінчитися війна, розв'язана Путіним проти України

Загарбницька війна, розв'язана Кремлем проти України, має закінчитись повним звільненням українських територій, включаючи Крим.

З такою заявою у Києві на саміті Кримської платформи виступив 23 серпня президент Польщі та вірний союзник України Анджей Дуда, передає Діалог.UA.

Дуда не підтримав ідею повернення російських військ на лінію, яка була 23 лютого до вторгнення. Війна, наголосив він, має завершитися відходом окупанта з української землі, включаючи Крим і Донбас.

"Крим є і буде частиною України... 2022 року я почав вірити, що побачу український Крим. Я вірю, Володимире, що Ви мені покажете Крим", - заявив польський лідер.

Він підкреслив, що повернення до взаємодії з Росією є неприйнятним, оскільки вона знищує міста та села України, а також масово вбиває українців.

Варто зазначити, що Польща - один із найближчих союзників України у її боротьбі з російською агресією. Варшава прийняла мільйони українських біженців, які рятувалися від російських атак. Вона також допомагає Україні технікою, зброєю, надає дипломатичну підтримку.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Дуда красномовно відповів на погрози Кремля нецензурним висловом.

Ми також писали, що Росії вигідніше втратити Крим зараз, вважає Юлія Латиніна.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини