24 грудня 2021, 16:17

Ткаченко запропонував Путіну "консультацію фахівців" для лікування "психологічної травми"

Міністр культури України вважає, що господар Кремля досі не може змиритися з розпадом СРСР.

Ткаченко запропонував Путіну "консультацію фахівців" для лікування "психологічної травми"

Міністр культури України Олександр Ткаченко припускає, що у президента Росії Володимира Путіна "психологічна травма", спричинена розпадом Радянського Союзу, з якою він не може впоратися навіть через три десятки років.

Про це чиновник написав у своєму Telegram-каналі, аналізуючи щорічну пресконференцію російського президента, на якій він назвав Леніна "творцем України".

За словами міністра, "травма" Путіна настільки "велика та болюча", що він не визнає не лише українські підручники історії, а й російські, оскільки, якщо керуватися логікою глави Кремля, то виходить, що і сучасна РФ є дітищем керівника Жовтневої революції 1917 року.

Ткаченко нагадав, що Києву понад півтори тисячі років і порадив Путіну звернутися за "консультацією фахівців", щоб пережити наявну "травму".

Крім того, міністр прокоментував брехню президента РФ про те, що російськомовних мешканців нібито витісняють із території України. Чиновник зазначив, що це якраз агресія Москви у Криму та на Донбасі призвела до тисяч загиблих і мільйонів переселенців. При цьому більшість із цих людей саме російськомовні.

Оцінюючи пропозиції Путіна щодо "гарантій безпеки" та висловлювання про "держпереворот" в Україні, Ткаченко заявив, що дивно чути подібні речі від людини, яка перебуває при владі більше, ніж Брежнєв, обмежила діяльність опозиції всередині своєї країни та окупувала частину територій кількох держав.

Нагадаємо, напередодні Путін вкотре повторив придуманий ним міф про те, що Україну у сучасних кордонах нібито створив Ленін.

Крім цього, президент РФ відмовився давати гарантії ненападу на Україну, заявивши, що Росія має "реагувати" на дії Заходу.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини