Зеленський озвучив отриманий від Байдена меседж про вторгнення Путіна
Володимир Зеленський прокоментував переговори з Джозефом Байденом, під час яких глава Білого дому озвучив подробиці саміту з Володимиром Путіним.

10 грудня Володимир Зеленський вперше прокоментував подробиці півторагодинних переговорів із главою США. За його словами, Володимир Путін запевнив Джо Байдена, що нападу на Україну не планує та не має наміру продовжувати ескалацію.
"Я вважаю, що це на сьогодні хоч і не великий і не кінцевий, але все ж таки результат, – стверджує Зеленський. – Ми зробили все на сьогодні, щоб Росія сказала США, що ми не збираємося вторгатися".
Коментуючи інцидент в Азовському морі, який стався перед переговорами Зеленського із Байденом, президент України заявив, що американський лідер позитивно оцінив реакцію України. До того ж іноземні партнери часто позитивно реагують на поведінку Києва, який не піддається на численні провокації.
Нагадаємо, у переговорах з американським колегою Володимир Путін обіцяв розрядку на українському напрямку.
Проте речник української делегації у ТКГ Олексій Арестович припускає, що Білий дім зробить якісь послаблення для Москви після переговорів президентів, щоб спонукати її до миру.
Тим часом Росія продовжує демонструвати агресивні наміри, порушуючи власні наративи про миролюбну зовнішню політику.
Останні новини
Мусієнко озвучив факти, які пояснюють, чому напад Путіна на країни НАТО може виявитися успішним
13:39СБУ затримала агента ФСБ: використав власну матір для коригування ударів по ЗСУ біля Дружківки
12:34Україна погодила зі США та Європою гарантії безпеки: буде три етапи відповіді на агресію Росії
10:27