2 грудня 2021, 16:24

Ватажок "ДНР" Пушилін назвав умову звернення до Росії за воєнною допомогою

Окупаційна адміністрація так званої "ДНР" припускає звернення до Росії за військовою допомогою.

Ватажок "ДНР" Пушилін назвав умову звернення до Росії за воєнною допомогою

Ватажок так званої "ДНР" Денис Пушилін не виключає варіанту, за якого окупаційна адміністрація у Донецьку, повністю підконтрольна Москві, звернеться до Російської Федерації за військовою допомогою. Такий сценарій можливий у разі "повномасштабного наступу" з боку Збройних Сил України.

Про це бойовик заявив в етері телеканалу "Росія 24".

За словами Пушиліна, на сьогодні незаконні збройні формування сепаратистів "перебувають у стані підвищеної готовності" та "справляються власними силами", але у разі "повномасштабного наступу" українських військ не виключено звернення за допомогою до Москви.

Варто зазначити, що останнім часом російська пропаганда активно плодить фейки про підготовку Києва до силового сценарію вирішення конфлікту на Донбасі. При цьому сама Росія зосередила близько 100 тисяч військових у прикордонних з Україною районах і на окупованих територіях. Скупчення російських військ поблизу українських кордонів підтверджують як вітчизняні, так і закордонні розвідки.

Нагадаємо, у квітні видання "Дзеркало тижня" повідомило з посиланням на інформацію, отриману від українських спецслужб, що окупаційна адміністрація "ДНР" підготувала три варіанти звернення до президента Росії Володимира Путіна. Всі вони підписані ватажком "ДНР" Денисом Пушиліним. Один зі сценаріїв передбачає прохання про надання військової допомоги.

Раніше Пушилін запідозрив Україну у намірі військового наступу на Донбас за "хорватським сценарієм". Ватажок "ДНР" мав на увазі операцію "Буря" 1995 року, під час якої Збройні сили Хорватії розгромили самопроголошену республіку Сербська Країна.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини