29 листопада 2021, 14:10

Стефанчук прокоментував стрілянину Бутусова з гаубиці "Д-20"

За словами Стефанчука, він не може дозволити собі "прийти та постріляти з гармати".

Стефанчук прокоментував стрілянину Бутусова з гаубиці "Д-20"

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук прокоментував відео журналіста Юрія Бутусова зі стріляниною з гаубиці, яке викликало скандал і широкий резонанс у соціальних мережах.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо скандалу у кулуарах Парламенту, Стефанчук зазначив, що вважає "абсолютно ненормальним", коли громадянин України, не будучи військовослужбовцем, "дозволяє собі на цьому хайпувати".

Відео публікує парламентський канал Рада.

За словами спікера, він не може дозволити собі "прийти та постріляти з гармати".

Проте тепер правоохоронні органи мають розібратися, хто і за яких обставин допустив цивільну особу до артилерійської зброї та дозволив зробити постріл.

"Для цього є правоохоронні органи. Вони зафіксували цей факт і мають надати цьому оцінку", – зазначив він.

При цьому у соціальних мережах продовжуються активні суперечки прихильників і противників Бутусова щодо стрілянини з артилерійської зброї "Д-20".

Відомий британський військовий журналіст і документаліст Джейк Ханрахан, який висвітлює бойові дії у різних світових конфліктах, розкритикував вчинок українського журналіста Юрія Бутусова, який напередодні опублікував кадри стрілянини з артилерійської зброї "Д-20".

Сили, що стоять за Бутусовим, готують його ліквідацію з метою створити з нього "сакральну жертву" та спровокувати бунт проти Зеленського, вважає Арестович. На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він розкритикував вчинок журналіста, який напередодні опублікував відео стрілянини з артилерійської зброї у військовій формі. За його словами, своїм вчинком Бутусов підставив Україну, українську армію та журналістів, які, згідно з кодексом професії, не мають права брати до рук зброю.

Раніше, 28 листопада, у ДБР заявили, що справа проти українського журналіста Бутусова не має жодного відношення до політики та президента України.

Нагадаємо, на думку Арсена Авакова, справа проти Бутусова – це черговий акт боротьби уряду країни проти інакомислення.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини