16 березня 2023, 10:25

Ніч у Бєлгороді була "яскравою": росЗМІ пишуть про ракети біля ГЕС і залізниці – кадри

У ніч на 16 березня у Бєлгороді знову було неспокійно: місцева влада стверджує, що винні українські ракети.

Ніч у Бєлгороді була "яскравою": росЗМІ пишуть про ракети біля ГЕС і залізниці – кадри

Близько 1:00 пабліки Бєлгорода почали публікувати новину про вибухи у районі залізничної станції та ГЕС. Губернатор краю запевняє, що це робота ППО, яка змогла збити цілих дві ракети, "випущених з території України".

Про це повідомив В'ячеслав Гладков на своїй сторінці у Telegram-каналі.

Він божиться та клянеться, що ракети по Бєлгородщині нібито випустила українська сторона. А ось російська система ППО відпрацювала на "відмінно", збивши всі ракети. При цьому місцеві жителі пишуть про пошкодження двох вагонів поїзда, у якого вибило до 20 вікон. Також перебито провід ЛЕП, а у районі падіння ракети утворилася вирва глибиною до 20 см.

РосЗМІ запевняють, що обстріли велися з території Козачої Лопані на Харківщині. Гладков продовжує запевняти, що пошкодження незначні, а поїзди продовжують курсувати за звичайним графіком.

Мер міста Валентин Демидов заявив, що уламки збитої ракети пошкодили адміністративні та житлові будівлі міста.

Гладков заявив, що за останні чотири дні обстріли "з України" тільки частішають. Пошкоджено 58 будинків і 31 автомобіль.

Однак місцеві жителі вже не раз були свідками, як ракети, запущені у бік Харківщини, дуже часто не долітають до цілі та приземляються у житлових кварталах населених пунктів Бєлгородської області.

Раніше ми повідомляли, що 14 березня одна з ракет, випущених із системи "С-300", різко змінила курс і впала у житловий район Бєлгородщини.

Нагадаємо, у ніч на 13 березня жителі Бєлгородщини спостерігали у небі відразу 10 ракет, а губернатор відзвітував про чотири збиття.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини