6 лютого 2023, 11:48

Кадиров таємно покинув Чечню та виїхав за кордон

Одіозний ставленик Путіна у Чеченській Республіці Кадиров не з'являється на публіці перед фотокамерами понад тиждень.

Кадиров таємно покинув Чечню та виїхав за кордон

Глава Чечні Рамзан Кадиров покинув територію Чечні, передавши керування республікою родичам, а сам у цей час перебуває далеко за межами Російської Федерації у курортних містах, передає ТГ-канал ASTRA.

Повідомляється, що Кадирова за геолокацією виявляли то на Мальдівах, то у Дубаї (столиця ОАЕ). При цьому глава Чечні не з'являвся перед фотокамерами з 29 січня, з того самого дня, коли брав участь у відкритті МФК у Грозному.

Також відомо, що 2 лютого у телеграм-каналі Кадирова вийшов пост, який, судячи з усього, був звичайною "консервою", заготовленою раніше. Своєю чергою, ЧДТРК "Грозный", який показує його практично щодня, тепер ось уже понад тиждень не демонструє на екранах главу республіки.

"Весь цей час глава республіки Кадиров не перебував у Чечні... На джеті RA-73417 регулярно вимикають маячки, проте низка сервісів усе ж відстежила борт. Лише 5 лютого його помітили під Махачкалою. Де зараз перебуває цей літак, невідомо", - пишуть автори ТГ-каналу.


Нагадаємо, раніше Кадиров записав досить дивний ролик, дорікнувши країнам Заходу за те, що ті нібито не допомагали йому воювати за незалежність Ічкерії.

Ми також писали, що в Україні потролили Рамзана Кадирова за ролик про Володимира Зеленського.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини