19 серпня 2022, 12:19

Пропаганда Кремля готує росіян до угоди з Києвом: "Потрібно їй радіти, ППО не працює"

Кремлівська пропаганда почала відпрацьовувати нову методичку через невдачі на фронтах в Україні.

Пропаганда Кремля готує росіян до угоди з Києвом: "Потрібно їй радіти, ППО не працює"

Через півроку війни пропаганда Кремля почала змінювати риторику. Про "демілітаризацію та денацифікацію" України вже ніхто не згадує - намагаються видати за благо майбутні мирні домовленості з Києвом.

З показовою посадою виступив у Telegram одеський колаборант і частий гість російських пропагандистських ток-шоу Ігор Димитрієв.

Пропагандист у своєму повідомленні радить росіянам радіти майбутнім домовленостям із Києвом, оскільки російська армія виявилася далеко не "другою у світі", а РФ взагалі вразлива.

"Багато хто у РФ обурюється, чому ВКС не атакують українську інфраструктуру - мости, ТЕЦ, а також всі вимагають ударів по Банковій. Ну як би вам сказати... З одного боку, проблему це не вирішить. А з іншого, РФ набагато вразливіша у плані інфраструктури країна... І якщо є якісь джентльменські домовленості, то треба їм радіти, бо, як бачите, можливості російської ППО та контррозвідки виявилися сильно перебільшеними", - написав Димитрієв.

Посаду російського пропагандиста прокоментував у Twitter український журналіст Денис Казанський. Він звернув увагу на те, як сильно за останні півроку змінилася риторика російської пропаганди.

"Лютий 2022-го: захопимо Київ за три дні.

Серпень 2022-го: з'ясувалося, що ППО у нас особливо немає, контррозвідка не працює, тому краще сильно не злити цих бандерівців, а то розбомблять усю інфраструктуру", - зазначив Казанський.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що злиті дані закритого соцопитування росіян, замовленого Кремлем: "Зростає розчарування".

Ми також писали, що у Кремлі шукають вихід із "спецоперації", обговорюється повернення на лінію 23 лютого.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини