15 червня 2022, 07:40

ЗМІ: Путін впав у кому після операції, почалося гноблення рефлексів мозку

Диктатор РФ Володимир Путін може бути у комі після невдалої операції.

ЗМІ: Путін впав у кому після операції, почалося гноблення рефлексів мозку

Остання операція диктатора РФ Володимира Путіна, попередньо, закінчилася невдало. Він може бути у комі.

Такими відомостями поділилося видання "Обозреватель", посилаючись на інформовані джерела у розвідці. Підтвердження інформації зараз немає.

Повідомляється, що Путін після операції з видалення злоякісної пухлини перебуває у важкому стані у реанімації та підключений до апаратів штучного життєзабезпечення.

Імовірно, йдеться про "деструктивну кому". Джерела отримали інформацію, що у диктатора спостерігається пригнічення рефлексів мозку. Він, зокрема, не реагує на біль.

Найближче оточення нібито має намір приховувати реальний стан від громадськості, вирішуючи між собою питання з наступником. Роль диктатора зараз грає один із двійників, запевняють джерела.

Розвідка також повідомляє, що у Кремлі намагаються зараз організувати фінт із зустріччю Путіна з українським лідером Володимиром Зеленським у Туреччині. Її росіяни нібито планують зірвати в останній момент, висунувши Києву неприйнятну вимогу.

Зазначимо, що наполегливі чутки про нібито невиліковну смертельну хворобу у Путіна ходять останні кілька років. Запустив їх одним із перших російський політолог Валерій Соловей.

Останніми місяцями про це почали писати вже західні ЗМІ, посилаючись на дані своїх розвідок. Найчастіше називають серед діагнозів онкологію. Проте достовірної інформації щодо цього немає.

Деякі експерти вважають, що чутки – вигадка кремлівських спецслужб.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що спецслужби збирають за Путіним фекалії у закордонних поїздках, щоб приховати інформацію про його хвороби.

Ми також писали, що найближче оточення Путіна впевнене, що він хворий.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини