Зеленський обіцяє справедливу відповідь на ракетний удар армії РФ по Печенігам
Російські окупанти двома ракетами вдарили по Печенігам на Харківщині, внаслідок чого загинули 10 мирних жителів.

Сили оборони України обов'язково дадуть відповідь на ракетний удар армії РФ по селищу Печеніги у Харківській області, внаслідок якого загинули 10 мирних жителів. Про це у своєму акаунті у соцмережі X написав президент Володимир Зеленський.
Зеленський наголосив, що у Печенігах, куди російські окупанти завдали повітряного удару, немає військових об'єктів. Ворог атакував мирний населений пункт, магазини та житлові будинки.
Український лідер заявив, що ЗСУ обов'язково дадуть відповідь на обстріл Печенігів, що буде справедливо. Він також наголосив на необхідності подальшого тиску на Москву з боку західних країн.
Відстань від Печенігів до Харкова становить близько 55 км. Окупаційна армія РФ 18 серпня завдала ракетного удару по цьому селищу міського типу. Голова Харківської ОДА Олег Синегубов повідомив про трагедію у Печенігах о 09:40.
За даними ДСНС України, ворог застосував 2 ракети, внаслідок чого 10 людей загинули, а ще 17 осіб отримали поранення. Пошкоджено кафе, поштове відділення, магазини, приватні житлові будинки й автомобілі. На момент написання цієї новини на місці трагедії тривала пошуково-рятувальна операція. Співробітники ДСНС оперативно ліквідували всі осередки пожеж.
Раніше стало відомо, що Росія готує масований удар по Україні до Дня Ннезалежності.
Нагадаємо, Діалог.UA також розповів, що окупаційна армія РФ завдала жорстокого удару по Сумській області України, внаслідок чого є жертви.