21 квітня 2022, 15:28

"Ізгої, всі на одне обличчя", – Дмитро Гудков про хвилю русофобії, що наростає у світі

Дмитро Гудков зазначив, що русофобія у світі набирає обертів і ще не скоро зміниться.

"Ізгої, всі на одне обличчя", – Дмитро Гудков про хвилю русофобії, що наростає у світі

Російський опозиційний політик Дмитро Гудков заявив, що бути росіянином у сучасному світі – це як нова каїнова печатка. За його словами, абсолютно не важливо, зрікся ти Путіна чи ні. Все одно ти – росіянин. "Ми для цивілізації стаємо як китайці у XIX столітті: всі на одне обличчя", – написав ексдепутат Держдуми РФ на своїй сторінці у Facebook.

Російський опозиціонер зазначив, що можна, як Олег Тіньков, називати ЗС РФ "гов**армією" або ж, як Михайло Фрідман, доводити Заходу, що банкіри нічого не можуть зробити з Путіним, або навіть більше: виходити на антивоєнні марші. Але це вже не допоможе зупинити хвилю русофобії, що наростає у світі.

Як зазначив політик, росіяни, які виїхали з країни, все частіше почали поставати перед різними труднощами. Їм не відкривають або закривають рахунки, косо дивляться в їхній бік, не дають документи тощо. Політик зізнався, що у нього теж виникали подібні проблеми.

"Ситуація нескоро зміниться. Ми  росіяни. Паспорти з печаткою, проштампованою режимом Путіна", – резюмував ексдепутат Держдуми РФ. Крім того, він переконаний, що не існує 80% росіян, які підтримують війну. Це вигадана цифра. Однак тепер це не має жодного значення, тому що абсолютно всі росіяни мимоволі стали ізгоями.

"Заручники мерзотника з Кремля. Поки він там, ми – за ґратами, що відгороджують від решти світу. Незалежно від локації, і з цим явно треба щось робити", – наголосив Гудков.

Нагадаємо, Дмитро Гудков висловився про ймовірність застосування Путіним ядерної зброї.

Раніше повідомляли, що Дмитро Гудков ще за рік до початку війни спрогнозував напад Росії на Україну.

Також Дмитро Гудков зазначив, що путінський режим значно послабився на фоні війни з Україною.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини