9 августа 2022, 17:26

Як правильно заряджати гелевий акумулятор?

Гель -батареї - пристрої, які автомобілісти часто шукають.

Як правильно заряджати гелевий акумулятор?

Оскільки такі елементи коштують багато, важливо звернути особливу увагу на свій вибір. Для того, щоб точно придбати оригінал та отримати товар у перевіреного постачальника, він коштує купити гелевий акумулятор в ATL онлайн-магазин. Широкий асортимент дозволить кожному власнику автомобіля знайти модель, яка найкраще підходить у всіх відношеннях.

специфіки дизайну

У гель -батареях багато деталей продумують виробники, які роблять їх комфортними для роботи. Основні переваги придбання цієї конкретної моделі слід віднести:

  • -герметичність структури;
  • -Не потрібно додавати дистиляційну воду;
  • -Моноблоки оснащені регуляторними клапанами для забезпечення виробництва газу;
  • -Можливість транспортувати машину залізницею та повітрям.

Оскільки основою цієї частини є сірчана кислота у вигляді гелю, така акумулятор забезпечує стійкість до повної категорії та високої температури. Тому він може регулярно працювати до 12 років. І вигідно показувати себе в буферних та циклічних режимах.

Особливості зарядки

Майте на увазі, що гелеві батареї також можна зарядити звичайними пристроями. Але тоді вам доведеться постійно стежити за напругою. Їх можна зарядити з більшою міцністю струму, але цей показник повинен бути рівним десятому контейнері. Крім того, зручніше придбати спеціальний зарядний пристрій.

Перед зарядкою виконайте такі дії:

  • -Зніміть вилки;
  • -Встановіть напругу на зарядному пристрої;
  • -Спостереження полярності, підключіть клеми пристрою;
  • -Встановіть струм зарядки.

Не намагайтеся шукати шляхи, завдяки якому акумулятор буде заряджатися швидше. Пам'ятайте, що, дотримуючись правил зарядки, оперативний період збільшується.

Порівнюючи цей вид з іншими типами акумуляторів, деякі власники сумніваються у придбанні першого варіанту. Якщо багато в чому остаточний вибір залежить від особистих уподобань - які характеристики ставлять на перше місце, то гелеві батареї майже незамінні в налаштуваннях. Ці батареї надійні, компактні та витривалі. А саме, ці показники особливо цінуються за спортивні машини. Але навіть якщо у вас є звичайний пасажирський автомобіль і не дуже обмежені в бюджеті, вам слід придбати гелеві акумулятори.

Для того, щоб їх вигідно купувати в інтернет -магазині ATL. На сайті ви також знайдете інші важливі продукти для комфортної їзди на автомобілі. Ви можете отримати замовлені позиції "Нова пошта", "доставка" та "Джастін".

Последние новости