МЗС України повідомило про готовність Зеленського до зустрічі з Путіним: названо місце й учасників можливих переговорів
Україна заявила про готовність до зустрічі Зеленського та Путіна у Туреччині за участю президентів Ердогана та Трампа, повідомив глава МЗС Андрій Сибіга.

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга повідомив, що Київ готовий провести зустріч Володимира Зеленського з Путіним у Туреччині, переговори можуть відбутися за участю Реджепа Тайїпа Ердогана та Дональда Трампа, передає прес-служба МЗС.
Андрій Сибіга наголосив, що українська сторона нещодавно передала відповідний сигнал турецьким партнерам. За його словами, Анкара відіграє значну роль у мирних зусиллях, а участь Туреччини у можливих переговорах розглядається як важливий елемент посередництва.
Метою зустрічі є пошук шляхів до припинення війни лише на рівні лідерів держав. Туреччина вже неодноразово виступала майданчиком для переговорів і посередником у питаннях обміну полоненими між РФ й Україною. Включення США у формат зустрічі може надати додаткової ваги процесу.
Як раніше Dialog.UA повідомляв, президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган запропонував провести мирні переговори для обговорення припинення війни, розв'язаної РФ, у Стамбулі. Володимир Зеленський дав свою згоду.
Нагадаємо, глава МЗС України Андрій Сибіга заявив про готовність Володимира Зеленського до зустрічі з Володимиром Путіним для обговорення ключових і найскладніших питань мирного врегулювання.
Последние новости
“Максимально постыдно”, - офицер ЦАХАЛ Левин осудил Израиль за прием краденого украинского зерна
17:30Впервые в истории: частная ПВО Украины сбила реактивный "Шахед", летевший со скоростью 400 км/ч
16:29Стало известно, сколько в Украине пенсионеров и какие выплаты они получают, – данные Opendatabot
16:27
Z-промышленник Боглаев обвинил Кремль в отрыве от реальности и спрогнозировал РФ социальный взрыв