7 грудня 2023, 07:46

"Ставки занадто високі", – Байден про провал голосування щодо виділення допомоги для України

Це справжнісінький і простий політичний шантаж, заявив Байден щодо рішення республіканців по Україні.

"Ставки занадто високі", – Байден про провал голосування щодо виділення допомоги для України

Учора, 6 грудня, у Сенаті провалили голосування щодо виділення допомоги для України, Ізраїлю, Тайваню та кордону. Із необхідних 60 голосів "за" висловилися тільки 49 сенаторів зі 100.

Байден і Шумер виступали перед початком процедури голосування, нагадавши республіканцям, що закон про держкордон не має змішуватися з питанням про надання Києву допомоги, інформує канал "Україна 365".

Свою думку щодо провалу процедури голосування Байден висловив на своїй сторінці у соцмережі. За його словами, республіканці намагаються всіляко проштовхнути свою "заангажовану прикордонну політику" будь-якими способами та методами.

На ділі це звичайнісінький політичний шантаж. При цьому ставки дуже високі, а наслідки можуть бути значними для політичних ігор, написав глава Білого дому.

Тим часом у Держдепі США планують відправити до Києва радника з питань стратегічних галузей промисловості України.

Він має займатися питаннями боротьби з корупцією, залученням іноземних інвестицій і прискорити перехід України до сумісних військових сил.

У Вашингтоні також створили команду Ukraine Deal Team, що складається з представників Держдепу, Пентагону та Мінторгівлі. Вони й займатимуться пошуком компаній, готових надати Києву зброю.

Раніше Чак Шумер емоційно звернувся до республіканців, згадавши Рональда Рейгана.

Нагадаємо, за словами Байдена, якщо Путіна зараз не зупинити, то у майбутньому у війні братимуть участь і американські солдати.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини