31 березня 2023, 12:55

"Контрнаступ ЗСУ – найгірше, що може бути", – Лукашенко закликає зупинити війну

Білоруський диктатор Лукашенко вже придумав пояснення, чому РБ хоче розміщення у себе російської ядерної зброї.

"Контрнаступ ЗСУ – найгірше, що може бути", – Лукашенко закликає зупинити війну

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко почав панікувати через невдачі армії РФ на фронті й озвучив публічний заклик. Посіпака Путіна у п'ятницю, 31 березня, запропонував припинити бойові дії на території України, оголосити перемир'я без права переміщення техніки та перекидання зброї з обох боків. Мабуть, він забув головну умову України для завершення війни: вихід російських солдатів з усіх раніше окупованих українських територій за кордони нашої країни, встановлені на 1991 рік.

За словами Лукашенка, "націоналістів" в Україні більше немає, люди по обидва боки не розуміють, за що воюють, а контрнаступ ЗСУ - "найгірше, що може бути", оскільки у РФ є "ядерка".

Тelegram-канал "Україна 365" публікує відеофрагменти зі свіжого "спічу" одного з небагатьох друзів Путіна, що залишилися.

Крім того, білоруський диктатор придумав пояснення прагненню розмістити на своїй території російську ядерну зброю. Він переконаний, нібито Захід готується вторгнутися на територію Білорусі для її знищення. "Ядеркою" країна має намір забезпечити собі безпеку, стверджує маріонетка Кремля.

Раніше Галлямов остудив запал патріотів, розповівши, який трюк може провернути Лукашенко з "ядеркою".

Нагадаємо, генерал Романенко прокоментував випад Лукашенка у бік Зеленського, зазначивши істерику у дитатора.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини